S7 Records News 


kieras   ZNOWU

“ZNOWU” z nadchodzącego albumu “Marzenia Ściętej Głowy”

Wykonawca: kieras

Data premiery: 13.06.2024 

ZNOWU


kieras wraca z drugim singlem. ZNOWU nie usłyszy 146 młodych ludzi
ZNOWU to drugi  singiel kierasa z nadchodzącej płyty Marzenia Ściętej Głowy. 

Mocne, grungowe  riffy wbijają słuchacza w fotel. Jest tu jednak coś więcej - jasny przekaz ukryty pod melodyjnymi refrenami.  Oczywiste porównania do Nirvany schodzą na dalszy plan, gdy dowiadujemy się, że płyta została stworzona w jasnym celu: kieras zwraca uwagę na problem samobójstw wśród młodzieży. W ubiegłym roku  2139 młodych ludzi w Polsce  próbowało odebrać sobie życie. Z tego 146 nigdy już nie usłyszy muzyki. 


Album jest osobistym dziennikiem opowiadającym o borykaniu się z samotnością, o zwątpieniu i codziennej walce ze sztucznym, plastikowym światem. Cała płyta jest historią, która zaczyna się w głowie, prowadzi mrocznymi korytarzami po urwiskach psychicznej wytrzymałości - a znajduje katharsis w prawdziwych wartościach: miłości, przyjaźni i prawdzie. Peace, love, empathy - ostatnie słowa Kurta Cobaina znajdują odbicie w całej twórczości kierasa. A do tego wszystkiego dostajemy świetne piosenki, o których wkrótce będzie głośno.


kieras opowiada o “ZNOWU”:


“ZNOWU - ten numer pisałem wiedząc, że dziewczyna w którą byłem mocno wkręcony jest w moim mieście, ale wiedziałem, że kolejne spotkanie z nią oznaczałoby wejście na poważniejszy etap związku, na co wewnętrzny chłopiec nie chciał pozwolić. Piosenka jest po prostu o klasycznym dylemacie - czy lepiej być w związku, czy się bawić?”. 


Tytuł: “ZNOWU” z nadchodzącego albumu “Marzenia Ściętej Głowy”

Wykonawca: kieras 

Data premiery: 13.06.2024

Wydawca: S7 Records

Distro cyfrowe:  Warner Music Poland
SOCIAL

Instagram:

https://www.instagram.com/ztj.kieras/
PRESS
Images:© S7 RecordsFollow: Facebook,