Hej, ho! 

Dobrze cię widzieć. Tu Paweł i Jakub. Pogadajmy o muzie i distro w S7!

Napisz do nas!
  pawel@s7records.pl

🗓️

Z jakiego lasu wyszliśmy?


SHORT STORY S7 Records to  projekt Pawła Żuczkiewicza, który od 25 lat pracuje w branży fonograficznej, współpracując z największymi wytwórniami płytowymi. Pracował dla EMI Music Poland, Warner Music Poland i Universal Music Polska. Przez 5 lat był też dyrektorem handlowym wytwórni Asfalt Records. W ubiegłym roku przeniósł się z Warszawy z powrotem do Gdyni - swojego rodzinnego miasta. S7 zajmuje się działalnością wydawniczą, dystrybucyjną i promocyjną w obszarze muzyki polskiej i zagranicznej.🗓️

Jak wydać w S7 Records?


WYTWÓRNIA


Jesteśmy miejscem, które wspólnie tworzymy dookoła dźwięków. Współpracujemy z największymi wytwórniami oraz niezależną sceną muzyczną i wydawniczą. Rozmawiamy o planach i muzyce bezpośrednio z artystami. Współpracujemy z zaprzyjaźnionymi sklepami płytowymi. Słuchamy uważnie fanów - dowozimy nowe wydania z oficjalnych dystrybucji, które starannie pakujemy i wysyłamy. Nie wkładamy muzy do szuflad z gatunkami - podziały są tylko w głowach.

Napisz do nas, spotkajmy się i pogadajmy.


PREHISTORIA


Pomysł na zajęcie się muzyką wpadł nam do głowy gdzieś 30 lat temu w 7 klasie podstawówki, dokładniej rzecz ujmując: w chwili gdy na nudnej lekcji przewijaliśmy długopisem kasetę magnetofonową. Działo się to w Gdyni.HEJ, HO! MUZYKAInternet dopiero odpalał na modemach, muzyki słuchało się z radia i kaset, pierwsze CD budziły podziw - a mocno sfatygowane winyle kupowaliśmy na Jarmarku Dominikańskim.

Paweł podszedł do sprawy profesjonalnie - na studiach zaczął robić karierę w branży fonograficznej jako sprzedawca. Jakub zajął się internetem i tworzeniem muzyki na dziwnych instrumentach.

WARSZAWA DA SIĘ LUBIĆ


Paweł wyjechał z rodzinnego trójmiasta do Warszawy. Pracował dla EMI Music Poland, Warner Music Poland i Universal Music Polska. Przez 5 lat był też dyrektorem handlowym wytwórni Asfalt Records.
ALE TRÓJMIASTO...


Jakub został w Gdyni. Pisał i myślał w imieniu dużych brandów takich jak: GAP, Asseco Poland, LPP, MaxMara i innych, którzy potrzebowali pomocy w internetowym oceanie. Pisał wiersze, scenariusze i opowiadania dla słuchowisk, pracował przy filmach i grał muzykę z zacnymi ludźmi w trójmieście. Założył zespół Baden Baden.


S7 RECORDS & KLUB PŁYTOWY


Pawłowi znudziło się przemieszczanie S7 na trasie Warszawa - Gdynia. W zeszłym roku wrócił tu i wspólnie z Jakubem odpalili pomysł na wydawnictwo muzyczne S7 Records. Rozpoczęli od wymarzonej reedycji zespołu Kury P.O.L.O.V.I.R.U.S. Paweł będąc od zawsze wielkim fanem i kolekcjonerem winyli rzucił: "A może zrobimy sklep, przecież robiłem to dla największych i możemy teraz zrobić to lepiej". "OK - odpowiedział Jakub. W sumie to też to robiłem dla największych". Stało się. Rakieta na księżyc wystartowała.

© S7 Records