<PRESS INFO, S7 Records, Gdynia 22.05.2024>


"NIC nie rozumie MNIE" -

kieras

Zaskakuje Pierwszym Singlem z Nowego Albumu


INFO


Tytuł: “NIC nie rozumie MNIE” z nadchodzącego albumu “Marzenia Ściętej Głowy”

Wykonawca: kieras 

Data premiery: 23.05.2024


Wydawca: S7 Records

Distro cyfrowe:  Warner Music Poland


Mocny numer otwierający album “Marzenia Ściętej Głowy”. Rozbudowana kompozycja o unikatowym brzmieniu wyciśniętym z archaicznego zestawu instrumentów. Całość nagrana na setkę jak i cała płyta, dzięki czemu jeszcze lepiej można wyczuć autentyczność przekazu i brzmienia.


PRESS KIT (napisz do nas po hasło)


NIC nie rozumie MNIESOCIAL


Instagram:

https://www.instagram.com/kieras_gfp


YT:

https://youtu.be/kKh-QK8OwlY?si=7-8aVWG7QaLeFXw9


Fb:

https://www.facebook.com/ztj.kierasSpotify:

https://tinyurl.com/3wdhw39d


PRESAVE

https://wmp.lnk.to/NICnierozumieMNIE?prerelease_service=SpotifyPreRelease&prerelease_result=success&notification_id=17538d53-5a24-44f6-a543-9c00539737afOPIS


"NIC nie rozumie MNIE" - kieras Zaskakuje Pierwszym Singlem z Nowego Albumu

kieras, artysta znany ze współpracy z młodym Lehem i Yomenem, zapowiada premierę nowego singla "NIC nie rozumie MNIE" 


Nowy singiel

Artysta z Rudy Śląskiej, kieras, znany jako tekściarz, wokalista, gitarzysta oraz producent muzyczny, ogłosił premierę swojego najnowszego singla "NIC nie rozumie MNIE". Utwór zadebiutuje 23 maja 2024 roku, wprowadzając słuchaczy w historię "Marzeń Ściętej Głowy".

Emocje pod prąd!

kieras to twórca nie uznający ograniczeń i utartych schematów w muzyce. Jego twórczość to nieustanna walka o prawdę, miłość i emocje, które, jak uważa, zbyt często zostają zapomniane w dzisiejszej muzyce. Jego bezkompromisowe podejście i dążenie do autentyczności czynią go wyjątkowym artystą na polskiej scenie muzycznej.

Yomen, młody Leh i inni…

Muzyk ma na swoim koncie gościnne występy na ponad 25 albumach w Polsce oraz dwa autorskie projekty: podziemny concept album "4POLA" oraz album "Grymasy" nagrany we współpracy z Yomenem. Jego twórczość jest pełna głębokich tekstów i unikalnych brzmień, które oddają jego indywidualność i artystyczną wizję.


kieras o płycie:“NIC nie rozumie MNIE - jest to kawałek otwierający historię Marzeń Ściętej Głowy, który napisałem po koncercie RHCP w Warszawie, na którym finalnie bawiłem się sam. Wracając pociągiem do domu, wyczerpany, ale i szczęśliwy uświadomiłem sobie, że mógłbym być szczęśliwszy, gdybym z kimś się tym szczęściem podzielił, a jednocześnie miałem w tamtym okresie wielkie poczucie bezbronnego niezrozumienia przez otaczających mnie ludzi, jak ten nieświadomy świadomości zarodek z okładki. Właściwie to dalej je mam.”
Premiera 

kieras zaprasza wszystkich do wspólnego odkrywania jego najnowszej muzycznej podróży od 23 maja 2024 roku. Premiera singla "NIC nie rozumie MNIE" będzie dostępna na wszystkich platformach streamingowych.


kieras podczas nagrań
kieras
<SHORT INFO>grunge / funk / punk

energetyczny / refleksyjny / osobisty

git/wok, perkusja, bas, chórek dziecięcy
Mocny numer otwierający album “Marzenia Ściętej Głowy”. Rozbudowana kompozycja o unikatowym brzmieniu wyciśniętym z archaicznego zestawu instrumentów. Całość nagrana na setkę jak i cała płyta, dzięki czemu jeszcze lepiej można wyczuć autentyczność przekazu i brzmienia.kieras bio:

  • z Rudy Śląskiej
  • tekściarz, wokalista, gitarzysta, producent muzyczny
  • gościnny udział git/wok na ponad 25 albumach w Polsce
  • na koncie - podziemny concept album 4POLA i album Grymasy nagrany z Yomenem
  • ave Młody LehAliquam id ligula rhoncus massa pulvinar suscipit.
Vestibulum sapien magna
<ENG>


"NOTHING UNDERSTANDS ME" - This is the opening track of the story of the album "Pipe dreams of a headless man", which I wrote after the RHCP concert in Warsaw, where ultimately I found myself enjoying alone. Returning home by train, exhausted yet happy, I realized I could be happier if I shared that happiness with someone. At the same time, during that period, I had a strong sense of being helplessly misunderstood by the people around me, like the unaware embryo on the cover. Actually, I still have it.